Alo

Deterjan Grubu

Alo deterjan grubu, yurt dışında Tide markasında faaliyet göstermekte olup, P&G markasına ait bir üründür. Uzun yıllardır Türkiye piyasasında var olan bu ürün, üstün temizlik gücü ile ev hanımlarının yardımcısı olmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Deterjan ve Temizlik

  • Kar Çiçeği
  • Canlı Renkler
  • Ekstra Ferah Lavanta
  • Platinum Fairy Etkili
  • Beyaz ve Renkliler İçin
  • Gül Bahçesi

Alo deterjan grubu, temizlik ürünleri içerisinde en çok tercih edilen çamaşır deterjanı ürünlerinden olmaya devam ediyor. En zorlu lekelerdeki yardımcınız olacak bu ürünün uzun yıllardır kendisini kanıtlamış temizlik teknolojisini yakından tanıyın.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Alo Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.