Ariel

Deterjan Grubu

Ariel deterjan grubu, yurt dışında da aynı Ariel markasında faaliyet göstermekte olup, P&G markasına ait bir üründür. Uzun yıllardır hem dünya hem de Türkiye piyasasında var olan bu ürün, üstün temizlik gücü ile ev hanımlarının yardımcısı olmaya devam etmektedir. Ariel grubu ürünler, P&G’nin önde gelen ve yüksek satış adetleri olan bir ürünüdür.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Deterjan ve Temizlik

  • Dağ Esintisi
  • Color Parlak Renkler
  • Febreze Etkili
  • Febreze Etkili Parlak Renkler
  • Oxi Etkili
  • Ekstra Ferah

Ariel deterjan grubu, temizlik ürünleri içerisinde en çok tercih edilen çamaşır deterjanı ürünlerinden olmaya devam ediyor. En zorlu lekelerdeki yardımcınız olacak bu ürünün uzun yıllardır kendisini kanıtlamış temizlik teknolojisini yakından tanıyın.

Renkli ve beyazlar için geliştirilmiş özel formülleri sayesinde, en zorlu kirlerde yardımcı olan Ariel ürünleri, tüm çamaşırlarda güvenle kullanılabilmektedir. 1 Kg’lık mini paketlerden 10 Kg’lık profesyonel paketlere kadar, her üründe aynı kaliteyi görebilirsiniz. Dünya çapında piyasa liderliğini koruyan Ariel ürünleri, her geçen gün ürünlerine yeni bir çeşit eklemektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Ariel Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.