Dettol

Dezenfektan ve Hijyen Grubu

Dettol, ilk defa 1936 yılında bir ameliyat esnasında dezenfektan olarak kullanılmaya başlamasıyla ortaya çıkan bir markadır. Birkaç yıl içerisinde Dettol markası İngiliz Reckitt Benckiser firması tarafından satın alınmış ve ürün çeşitleri geliştirilmeye başlanmıştır. Şuan dezenfektan grubunda rakipsiz konumda bulunan Dettol, özellikle Avrupa’da yüksek tercih edilme rakamlarına ulaşmıştır. Aynı zamanda antibakteriyel sabun piyasasına da yön vermektedir. Farklı ihtiyaçlara ve farklı sorunlara karşı geliştirdiği ürünleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Reckitt Benckiser

Hijyen ve Dezenfektan Ürünleri

  • Antibakteriyel Jel
  • Yara Dezenfekte Spreyi
  • Sıvı El Sabunu
  • Katı El Sabunu
  • Sabun Otomatı
  • Sabun Otomat Yedeği

Dettol dezenfektan ürünleri, hem dünyada hem de Türkiye’de en çok tercih edilen dezenfektan ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Dünya çapında farklı ülkede satışı bulunan Dettol markasının Türkiye’de de satışları dönemsel olarak devam etmektedir ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her grupta farklı seçenekler sunan ve en sağlıklı deneyimi sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Özellikle el hijyen grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen Dettol ürünlerini yakından tanıyın.

Hem antibakteriyel jel ve sprey grubunda öncü olan, hem de antibakteriyel sabun ürünlerinde piyasada sözü geçen Dettol, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan Dettol, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu grubunda, hem de üst seviye ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.


Dettol Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.