Durex

Cinsel Sağlık Grubu

Durex,  1915 yılında kurulan London Rubber Company firması tarafından 1929 yılında tescil edilmiştir.  2010 yılında Reckitt Benckiser firması tarafından satın alınmış Durex markasının ismi, “Durability, Reliability, Excellence” (Dayanıklılık, Güvenilirlik, Mükemmellik) kelimelerinin baş iki harflerinden oluşmaktadır. Şuan cinsel sağlık grubunda rakipsiz konumda bulunan Durex, tüm dünyada yüksek tercih edilme rakamlarına ulaşmıştır. Aynı zamanda diğer cinsel sağlık ürünleri piyasasına da yön vermektedir. Farklı ihtiyaçlara ve farklı durumlara karşı geliştirdiği ürünleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Reckitt Benckiser

Cinsel Sağlık Ürünleri

  • Prezervatif
  • Uyarıcı Jel
  • Kayganlaştırıcı Jel
  • Masaj Jeli
  • Titreşimli Halka
  • Vibratör

Durex cinsel sağlık ürünleri, hem dünyada hem de Türkiye’de en çok tercih edilen cinsel sağlık ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Dünya çapında farklı ülkelerde satışı bulunan Durex markasının Türkiye’de de satışları ağırlıklı olarak prezervatif ve kayganlaştırıcı jel üzerinden gitmektedir ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her grupta farklı seçenekler sunan ve en sağlıklı deneyimi sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Özellikle prezervatif grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen Durex ürünlerini yakından tanıyın.

Hem masaj jeli, hem de kayganlaştırıcı jel grubunda öncü olan, aynı zamanda prezervatif ürünlerinde sözü geçen Durex, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan Durex, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu grubunda, hem de üst seviye ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz.  Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.


Durex Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

“Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!”

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.