Ipana

Ağız Bakım Grubu

İpana diş macunları, 1915 yılında ABD’de ortaya çıktığında ülke çağında bir üne kavuşmuş ve 1936 ile 1945 yılları arasında en yüksek satış adedine ulaşmıştır. Ancak aradan geçen zamanın ardından, 1973 yılında üreticisi olan Bristol – Meyers firması, tarafından üretimi durdurulmuştur. 1991 yılında ise marka haklarını satın alan P&G tarafından Eczacıbaşı firması ile ortak üretime başlamıştır. Bu süreden beri, İpana diş macunları sadece Türkiye’de satılmaktadır.  Farklı ihtiyaçlara ve farklı diş ve diş eti sorunlarına karşı geliştirdiği formülleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Ağız Bakım Ürünleri

  • 1-2-3 Sağlıklı Gülüşler
  • Kalsident Klasik Tat
 • Komple Bakım 7
 • Pro-Expert Profesyonel Bakım
 • Pro-Expert Clinic Line
  • 3D White
  • Pro-White
  • Pro-Sensitive

İpana diş macunları, Türkiye’de en çok tercih edilen diş macunları arasında olmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye’de baskın bir piyasa ağırlığı vardır ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her türlü diş ve diş eti problemleri için farklı seçenekler sunan ve en sağlıklı diş fırçalama deneyimini sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Diş macunu grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen İpana ürünlerini yakından tanıyın.

Hem diş temizliğinin öncüsü olan diş macunu grubunda, hem de diş temizliği sonrasında parlak dişlere kavuşmanızı sağlayan parlatıcı grubunda piyasada sözü geçen İpana, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Diş ve diş eti tipinize göre seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan İpana, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu diş macunu grubunda, hem de üst seviye 3D Luxe ve Pro ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz.  Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

İpana Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.