Orkid

Kadın Hijyen Grubu

Procter & Gamble şirketi 1970’li yıllarda kadınların günlük problemlerini araştırmış ve ihtiyaçlara göre şekillendirdiği üretim politikasının bir ürünü olarak “Always” kadın pedlerinin üretimine başlamıştır. Daha sonrasında “Always” markası, Türkiye pazarında “Orkid”; uzak doğu pazarında “Whisper”; İtalya’da “Lines”; İspanya ve Portekiz’de “Evax” ve “Ausonia” isimleri altında satılmaktadır.  Bu süreden beri,  farklı ihtiyaçlara ve farklı sorunlarına karşı geliştirdiği ürünleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Kadın Hijyen Ürünleri

    • Hijyenik Ped
  • Günlük Ped
    • Mesane Pedi

Orkid Kadın Hijyen ürünleri, Türkiye’de en çok tercih edilen kadın bakım ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye’de baskın bir piyasa ağırlığı vardır ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her türlü günlük ve aylık kadın ihtiyaçları için farklı seçenekler sunan ve en sağlıklı ürünleri sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Kadın bakım grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen Orkid ürünlerini yakından tanıyın.

Hem günlük hem de normal günler için piyasada sözü geçen Orkid, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Vücudunuzun ihtiyacına göre seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan Orkid, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu Extra grubunda, hem de üst seviye Platinum ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz.  Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Orkid Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.