Pampers Prima

Bebek Bakım Grubu

Pampers Prima, 1960’lı yılların başında ev kadınları kendi bebeklerinin bakımı için rahat ve tek parça olan bezlere ihtiyaç duyuyorlardı. Procter & Gamble’da araştırmacı ve kimya mühendisi olan Victor Mills, yeni doğan torununun kumaş bezini sık sık değiştirmekten hoşlanmıyordu. Atılabilir bir çocuk bezi hazırlama fikrini şirkete iletmesinin ardından, 1956 yılında çalışmalara başlandı. Yoğun çalışmalar sonucunda 1961 yılında Victor Mills ve Norma Lueders Baker tarafından yeni bebek bezi tanıtıldı. Ürüne Alfred Goldman tarafından, Bulgarca “bebek bezi” anlamına gelen “Pampers” ismi verildi. 1971 yılında P&G firmasının ilgili ürüne cırt cırt bantları ilave etmesi ve esnek bantları ilave etmesiyle tam sızdırmaz bir bez elde edildi. Ortaya çıktığından beri dünyada sözü geçen ve sürekli gelişim mantığında olan bir markadır. Ürünlerini ve ürün gamını sürekli geliştirmeye devam eden Pampers Prima, farklı ihtiyaçlara ve farklı sorunlara karşı geliştirdiği formülleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Bebek Bakım Ürünleri

    • Bantlı Bebek Bezi
    • Külot Bebek Bezi
  • Mayo Bebek Bezi
  • Islak Mendil
    • Alt Açma Örtüsü

Pampers Prima bebek bakım ürünleri, hem dünyada hem de Türkiye’de en çok tercih edilen bebek bakım ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Dünya çapında 1 numaralı bebek bezi olarak kabul edilen Pampers Prima markasının özellikle Türkiye’de baskın bir piyasa ağırlığı vardır ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her boyda ve ağırlıkta bebek için farklı seçenekler sunan ve en rahat deneyimi sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Bebek bezi grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen Pampers Prima ürünlerini yakından tanıyın.

Hem bebek bezi grubunda öncü olan, hem de ıslak mendil gibi yan destek ürünlerinde piyasada sözü geçen Pampers Prima, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Çocuğunuzun boy, beden, kilo ve cilt tipine göre seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan Pampers Prima, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu grubunda, hem de üst seviye ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Pampers Prima Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.