P&G Professional

Ev Dışı Temizlik Ürünleri Grubu

P&G Professional temizlik grubu ürünleri, yurt dışında da aynı markasında faaliyet göstermekte olup, P&G markasına ait bir üründür. Uzun yıllardır hem dünya hem de Türkiye piyasasında var olan bu ürün, üstün temizlik gücü ile ev dışı tüketime odaklanmış ürünleri ile ofis, fabrika gibi büyük alanlarda ve toplu temizlik işlemlerinin yapıldığı yerlerde işletmelerin yardımcısı olmaya devam etmektedir. P&G Professional grubu ürünler, talebe istinaden alımı yapılabildiği için, gerçek talebin net olması tedarik açısından işlemleri kolaylaştırmaktadır.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Ev Dışı Deterjan ve Temizlik

  • Ariel Professional
  • Alo Professional
  • Fairy Professional
  • Fairy Jar Professional
  • Flash Professional
  • Ace Professional

P&G Professional temizlik ürünleri grubu, ev dışı tüketimin temizlik ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden olmaya devam ediyor. En zorlu çamaşırlarda, bulaşıklarda ve büyük alanların temizliğinde yardımcınız olacak bu ürünlerin uzun yıllardır kendisini kanıtlamış temizlik teknolojisini yakından tanıyın.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz.  Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

P&G Professional Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.