Tampax Compak

Kadın Hijyen Grubu

Tampax Compak, 1931 yılında Dr. Earle Haas tarafından yaratılmış ve aynı yılda bir patent almıştır. Procter & Gamble tarafından 1997 yılında satın alındığında, Playtex, Kotex, Carefree ve O.B. markalarının arasında bir rekabet ortamındaydı. 2000’li yıllarında başından beri yaklaşık 100 ülkede satışa sunulmuş ve geri dönüşler alınmıştır. Ortaya çıktığından beri dünyada sözü geçen ve sürekli gelişim mantığında olan bir markadır. Ürünlerini ve ürün gamını sürekli geliştirmeye devam eden Tampax Compak, farklı ihtiyaçlara ve farklı sorunlara karşı geliştirdiği ve özellikle aplikatörlü ürünleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Kadın Hijyen Ürünleri

    • Hijyenik Tampon
  • Aplikatörlü Hijyenik Tampon
    • Renkli Kaplama Hijyenik Tampon

Tampax Compak kadın hijyen ürünleri, hem dünyada hem de Türkiye’de en çok tercih edilen kadın hijyen ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Dünya çapında 100’den farklı ülkede satışı bulunan Tampax Compak markasının Türkiye’de de satışları dönemsel olarak devam etmektedir ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her boyda farklı seçenekler sunan ve en rahat deneyimi sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Kadın hijyen grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen Tampax Compak ürünlerini yakından tanıyın.

Hem aplikatörlü hijyenik tampon grubunda öncü olan, hem de normal hijyenik tampon ürünlerinde piyasada sözü geçen Tampax Compak, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan Tampax Compak, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu grubunda, hem de üst seviye ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.


Tampax Compak Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.