Veet

Ağda Ürünleri Grubu

Veet,  ilk olarak 1901 yılında Kanada’da “Hannibal Pharmaceutical Company” tarafından “Neet” ismi ile satılmaya başlandı.  1922 yılında İngiliz şirketi “DAE Health” tarafından alınan marka “Veet” ismine dönüştürüldü. 1960 yılında Reckitt Benckiser firması tarafından satın alınmış Veet markası bu süreçten beri kadınlar ve erkekler için tüy dökücü kremler ve spreyler, ağda bantları üretmektedir. Şuan ağda grubunda rakipsiz konumda bulunan Veet, tüm dünyada yüksek tercih edilme rakamlarına ulaşmıştır. Farklı ihtiyaçlara ve farklı durumlara karşı geliştirdiği ürünleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Reckitt Benckiser

Tüy Dökücü Ürünler

  • Ağda Bandı
  • Depilasyon Cihazı
  • Ilık Ağda
  • Tüy Dökücü Krem
  • Tüy Dökücü Sprey

Veet ağda ürünleri, hem dünyada hem de Türkiye’de en çok tercih edilen ağda ve tüy temizlik ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Dünya çapında farklı ülkelerde satışı bulunan Veet markasının Türkiye’de de satışları ağırlıklı olarak ağda bandı ve tüy dökücü krem üzerinden gitmektedir ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her grupta farklı seçenekler sunan ve en sağlıklı deneyimi sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Özellikle ağda bandı grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen Veet ürünlerini yakından tanıyın.

Hem ağda bandı, hem de tüy dökücü grubunda öncü olan, aynı zamanda sprey tüy dökücü ürünlerinde sözü geçen Veet, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan Veet, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu grubunda, hem de üst seviye ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz.  Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.


Veet Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

“Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!”

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.