Toptan Satış

FMCG Ürünlerinde Toptan Ticaret

Erke Kozmetik Pazarlama olarak FMCG ürünlerinin toptan ticaretini yapıyoruz. Market rafında görebileceğiniz kozmetik ve kişisel bakım, süpermarket ve gıda ürünlerinin toplu şekilde alımlarını ve satışlarını yapıyoruz. Toptan kanalda üreticiler ile direkt bağlantı halindeyiz ve aynı zamanda Türkiye’nin çeşitli noktalarından toptan fiyat toplayabiliyoruz.

Türkiye içerisinde market raflarında mevcut olan, aktif satışı devam eden tüm ürünlerde, toptan kanalda ulaşılabilecek en doğru kanaldan, en uygun fiyat ve en uygun ödeme şekilleri ile ürün tedariği yapıyoruz. Toptancı olmanız ya da bir marketiniz olması halinde tarafımız ile iletişime geçerseniz, listenizdeki ürünleri kısa bir süre içerisinde fiyatlayıp, tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  • Yüksek Ürün Çeşitliliği
  • Aktif Satışı Olan Dünya Markaları
  • Yüksek Hizmet Kalitesi
  • Kurumsal Yapılanma
  • Esnek Ödeme Seçenekleri
  • Talebe Yönelik Çözümler

İş ortaklarımızın çalışma şartlarına göre, talep edilen ürünler için fiyatlamalar yapılıp, tarafınızdan teyit alınır. Talebe istinaden, ilgili ürünler eğer stoklarımızda mevcut ise direkt stoktan; eğer değilse tedarik kaynaklarımızdan tedarik edilerek, en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünlerinin ticaretini yapıyoruz. Ancak gıda ürünleri, temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri ve süpermarket rafında görülebilecek herhangi bir markanın ürünlerini tedarik edebiliyoruz. Ayrıca kendi ithalatımız olan otel buklet ürünleri ile çalışıyoruz.
Şuan için Dorco tıraş ürünlerinin Türkiye Bayiliğini yürütmekteyiz. Aynı zamanda Golf markalı tıraş köpüklerinin  Türkiye'de distribütörlük anlaşmamız vardır. Farklı markaların da bünyemize katılabilmesi için çalışıyoruz.
Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünleri olmak kaydıyla, genellikle tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, kişisel hijyen ürünlerinin buklet kanalında tedariğini sağlıyoruz. Ayrıca kendi ithalatını yapmakta olduğumuz ürünlerle birlikte, buklet kanalına özel olarak çalışan ekibimiz sayesinde yüksek rekabet ve en uygun fiyat politikasını sahibiz.
Genellikle büyük toptancılar, internet satıcıları, marketler ve diğer toptan alım yapan noktalara kendi araçlarımız ile teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Şehir dışı (İstanbul dışı) talepler için, sevkiyat dahil çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza destek oluyoruz.

Tarafımıza yapacağınız talepleri aşağıdaki iletişim formundan tarafımıza yazabilir, talep ettiğiniz bir ürün için fiyat isteyebilirsiniz. Tüm P&G, Reckitt Benckiser, Unilever, Henkel, Beisersdorf, Johnson&Johnson, ScJohnson, Glaxo Smith Kline, Kimberly-Clark, Eczacıbaşı, Ferrero, Redbull, Banat, Fater, Coty, Kopas, Colgate Palmolive, Levent Kimya, Hayat, Danone, Sebamed, Provel, Vissplus, Loreal, Duracell, Azmusebat, Clipper, Evyap, Edgewell, Varta, Panasonic, BIC, Feather, Shark, Astra, Mopes, Coca-Cola, Ülker, Nestle, Aşkale, Morfose, Şölen, Chipita, Şimşek, Mondelez, Pepsi, Mars, Torku, Doğuş, Balparmak, Koska, Tat, Bağdat Baharat, ABC, Golden Rose, Avon, Oriflame, Amway, Rosense, Flormar, Yves Rocher, Mehmet Efendi, Erikli, Hayat, Saka, Hamidiye, Akmina, Kızılay, Beypazarı, Sarıkız, Uludağ, Freşa, Fritolay, Kellogs, Haribo, Perfetti, Çaykur, Dr. Oetker, Barilla, Nuhun Ankara, Filiz ve Yayla ürünleri ile alakalı talepte bulunabilirsiniz.

- Ne Yapıyoruz?

Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!