Hakkımızda

Biz Kimiz

Alanında başarılı girişimciler tarafından 2018 yılında kurulmuş olan Erke Kozmetik Pazarlama firması, hem yurt içinde, hem de yurt dışında ürün tedariği ve satış operasyonları ile ilgilenmektedir. İş ortaklarının taleplerine göre, en uygun ürünü, en uygun fiyatta ve en doğru zamanda tedarik etmek üzere kurgulanmış ve dürüst ticareti ilke edinmiş bir firmadır.

Piyasada mevcut bulunan diğer firmaların bıraktıkları boşlukları doldurarak, hizmet kalitemiz ile öne çıkabilmek adına, aşağıdaki noktalara ilave önem göstererek her gün gelişen kalite ile işlerimize devam ediyoruz.

  • Alanında Yetkin Profesyonel Personeller
  • Yüksek İş Tecrübesi
  • Yüksek Ürün Çeşitliliği
  • Talebe Uygun Ürün Tedariği
  • Koşullara Uygun Seçenekler
  • Gelişen Teknolojiye Uyumlu

Kuruluş amaçlarından en önemlisi, piyasadaki açıkları görerek eksik olan noktaları en doğru şekilde tamamlamak olan Erke Kozmetik Pazarlama firması, alanında yetkin personeller ile iş ortaklarının tüm taleplerini en doğru şekilde yerine getirmek üzere kurgulanmıştır.

Tüm bu organizasyonların haricinde, hem rakiplerine hem de kendi çalışanlarına verdiği değer ile örnek bir firma olma hedefi taşımaktadır. Bu hedef doğrultusunda, insan kaynağından gelen güç ile yakaladığı ivmeyi her geçen gün arttırmak hedefindedir.

0
+
Yıllık İş Tecrübesi
0
+
Başarılı Teslimat
0
+
İş Ortağı
0
+
Yetkin Çalışan

Ağırlıklı olarak kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin toptan ticaretini yapan firmamız, aynı zamanda temizlik ürünleri, süpermarket ürünleri ve gıda ürünlerinde de toptan satışlar gerçekleştirmektedir.

Bunların dışında, oteller, güzellik merkezleri, hastaneler gibi noktalara direkt ürün tedariği yapmakta olup, buklet kanalına özel çalışmaları ile buklet firmalarının tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve diğer ihtiyaçlarında direkt tedarik sağlamaktadır.

Wilkinson Sword tıraş grubu ürünlerinin Türkiye Yetkili Bayii olan Erke Kozmetik Pazarlama firması, internet üzerinde yer alan büyük pazar yerlerinde “TheKozmetik” mağaza adıyla faaliyet göstermektedir. Aynı şekilde dünya çapında büyük pazar yerlerinde de “TheCosmetix” mağaza adıyla sistem açılışlarını yapmış ve en kısa sürede satışlarına başlamayı planlamaktadır.

Kısa süre içerisinde “TheCosmetix” ismi ile hali hazırda devam ettirdiği e-ihracat satışlarını, online kanal haline getirerek dünya çapındaki müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. Yetkili ihracat bayii olduğumuz Lody Baby markalı çocuk bezlerinin Avrupa kanalında ilerleyebilmesi adına ihracat çalışmalarımız bu site aracılığı ile devam ettirilecektir. Aynı şekilde, yurt içinde eksikliği yaşanan bazı ürünlerin ithalat işlemleri de yapılacak ve iş ortaklarımızın talepleri yerine getirilecektir.