Hakkımızda

Biz Kimiz

Alanında başarılı girişimciler tarafından 2018 yılında kurulmuş olan Erke Kozmetik Pazarlama firması, hem yurt içinde, hem de yurt dışında ürün tedariği ve satış operasyonları ile ilgilenmektedir. İş ortaklarının taleplerine göre, en uygun ürünü, en uygun fiyatta ve en doğru zamanda tedarik etmek üzere kurgulanmış ve dürüst ticareti ilke edinmiş bir firmadır.

Piyasada mevcut bulunan diğer firmaların bıraktıkları boşlukları doldurarak, hizmet kalitemiz ile öne çıkabilmek adına, aşağıdaki noktalara ilave önem göstererek her gün gelişen kalite ile işlerimize devam ediyoruz.

  • Alanında Yetkin Profesyonel Personeller
  • Yüksek İş Tecrübesi
  • Yüksek Ürün Çeşitliliği
  • Talebe Uygun Ürün Tedariği
  • Koşullara Uygun Seçenekler
  • Gelişen Teknolojiye Uyumlu

Kuruluş amaçlarından en önemlisi, piyasadaki açıkları görerek eksik olan noktaları en doğru şekilde tamamlamak olan Erke Kozmetik Pazarlama firması, alanında yetkin personeller ile iş ortaklarının tüm taleplerini en doğru şekilde yerine getirmek üzere kurgulanmıştır.

Tüm bu organizasyonların haricinde, hem rakiplerine hem de kendi çalışanlarına verdiği değer ile örnek bir firma olma hedefi taşımaktadır. Bu hedef doğrultusunda, insan kaynağından gelen güç ile yakaladığı ivmeyi her geçen gün arttırmak hedefindedir.

0
+
Yıllık İş Tecrübesi
0
+
Başarılı Teslimat
0
+
İş Ortağı
0
+
Yetkin Çalışan

Ağırlıklı olarak kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin toptan ticaretini yapan firmamız, aynı zamanda temizlik ürünleri, süpermarket ürünleri ve gıda ürünlerinde de toptan satışlar gerçekleştirmektedir.

Bunların dışında, oteller, güzellik merkezleri, hastaneler gibi noktalara direkt ürün tedariği yapmakta olup, buklet kanalına özel çalışmaları ile buklet firmalarının tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve diğer ihtiyaçlarında direkt tedarik sağlamaktadır.

Dorco tıraş grubu ve Golf tıraş köpüğü ürünlerinin Türkiye Yetkili Bayii olan Erke Kozmetik Pazarlama firması, internet üzerinde yer alan büyük pazar yerlerinde “TheKozmetik” mağaza adıyla faaliyet göstermektedir. Aynı şekilde dünya çapında büyük pazar yerlerinde de “TheCosmetix” mağaza adıyla sistem açılışlarını yapmış ve en kısa sürede satışlarına başlamayı planlamaktadır.