Pantene

Saç Bakım Grubu

Pantene Saç Bakım Ürünleri, 1940’lı yılların başında yanıkları tedavi eden Panthenol maddesinin keşfi ve bu ürünün saçların korunması alanında kullanılabilmesi için yapılan çalışmalar ardından bu markaya ismi verilmiş oldu.  1985 yılında P&G firmasının ilgili markayı satın alması ile ortaya çıktığından beri dünyada sözü geçen ve sürekli gelişim mantığında faaliyet göstermektedir. 2000’li yılların başında Türkiye piyasasına girmiş olan bu ürün, üstün kabiliyetleri sayesinde, ülke çapında saç bakım grubunda liderliğini sürdürmektedir. Ürünlerini ve ürün gamını sürekli geliştirmeye devam eden Pantene, 2019 yılından itibaren farklı ihtiyaçlara ve farklı sorunlara karşı geliştirdiği formülleri ile, her geçen gün farklı bir model ile marka değerini arttırmaya devam etmektedir. Ağırlıklı olarak kadın grubu ürünler üzerinden çalışan, ihtiyaçlara özel ürün çeşitlendirmeleri ile farklı ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap etmektedir.
- ÜRETİCİ FİRMA
- ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Procter&Gamble – P&G

Saç Bakım Ürünleri

  • Şampuan
  • Saç Kremi
  • Köpük Saç Kremi
 • Saç Bakım Yağı
 • Saç Bakım Serumu
 • Saç Bakım Spreyi
  • Boyalı Saç Kremi
  • Saç Bakım Kürü
  • Saç Bakım Maskesi

Pantene saç bakım ürünleri, hem dünyada hem de Türkiye’de en çok tercih edilen saç bakım ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye’de baskın bir piyasa ağırlığı vardır ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını buluşturmaya devam etmektedir. Her türlü cilt tipi için farklı seçenekler sunan ve en rahat duş deneyimini sunmak için sürekli çalışan bir Ar-Ge yapılanması mevcuttur. Şampuan grubunda ve saç kremi grubunda maksimum performansı sağlamak için üretilen Pantene ürünlerini yakından tanıyın.

Hem saç bakımdaki temizliğin öncüsü olan şampuan grubunda, hem de şampuan kullanımı sonrasında kuruyan saçları ve saç köklerini nemlendirmek için kullanılan saç kremi grubunda piyasada sözü geçen Pantene, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler eklemektedir. Saç tipinize göre seçeceğiniz her türlü ürünü güvenle kullanabileceğiniz imkan sunan Pantene, hem ucuz sınıfta piyasaya sunduğu şampuan grubunda, hem de üst seviye ürünleri ile de grubunda liderliğini sürdürmektedir.

Bu ürünler ile alakalı teklif almak için, aşağıdaki “Ürün Listesini İndir” butonunu kullanarak ürün listesini indirdikten sonra, almak istediğiniz adet ve hedef fiyat bilgisini girdikten sonra aşağıdaki “Hemen Fiyat Teklifi Alın!” formunda ürün listenizi yükleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Perakende satışlar için “TheKozmetik” adıyla online satış kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz.  Bu ürünler ile alakalı oluşacak taleplerinizde, uzman ve alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Pantene Ürün Çeşitlerimiz


Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!

Ürün Listesi Alma

Aşağıdaki bilgileri girdikten sonra, "Ürün Listesini İndir" butonuna tıklayıp, açılacak sayfadan teklif almak istediğiniz ürün listesini indirebilirsiniz.