İhracat

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Türkiye içerisinde mevcut bulunan ve tedariği sağlanabilen tüm FMCG ürünlerinin ihracat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. E-ihracat konusunda yüksek tecrübemiz sayesinde küçük parti ürünlerin satışını ve sevkiyatını hızlıca gerçekleştirirken, müşterilerimizin taleplerine istinaden esnek olabiliyoruz.

Türkiye’de kurulu her firmanın bir şekilde yapmak istediği, çoğu firmamızın da kıyasıya rekabet içinde bulunduğu ihracat pazarında tedarik ettiğimiz ürünlerin ihracatını yapıyoruz. Yurt dışındaki iş ortaklarımızın taleplerine istinaden en doğru ürünü, en uygun yöntem ile tedarik ederek teslimatını sağlıyoruz.

  • Yetkin Personeller
  • FMCG Grubu Ürünler
  • Yüksek Kalite Hizmet
  • Sürekli Müşteri Temsilcisi
  • Uygun Fiyatlar
  • Uygun Nakliye Çözümleri

360 derece bakış açımız ile, sektörde ihracat yapan firmaların dışında bir bakış açısına sahibiz. İş ortaklarımızın talebini yerine getirmeden, farklı bir iş ortağımızın talepleri ile ilgilenmiyoruz. En az 2 farklı dilde müşteri desteği sunuyoruz ve dünyanın her noktasındaki müşterilerimize hizmet vermek üzere hazırız. Dilerseniz ihraç etmek istediğiniz ürünlerin direkt ihracatını yapabilir, tarafınıza komisyon ödemesi yapabiliriz.

Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünlerinin ticaretini yapıyoruz. Ancak gıda ürünleri, temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri ve süpermarket rafında görülebilecek herhangi bir markanın ürünlerini tedarik edebiliyoruz. Ayrıca kendi ithalatımız olan otel buklet ürünleri ile çalışıyoruz.
Şuan için Dorco tıraş ürünlerinin Türkiye Bayiliğini yürütmekteyiz. Aynı zamanda Golf markalı tıraş köpüklerinin  Türkiye'de distribütörlük anlaşmamız vardır. Farklı markaların da bünyemize katılabilmesi için çalışıyoruz.
Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünleri olmak kaydıyla, genellikle tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, kişisel hijyen ürünlerinin buklet kanalında tedariğini sağlıyoruz. Ayrıca kendi ithalatını yapmakta olduğumuz ürünlerle birlikte, buklet kanalına özel olarak çalışan ekibimiz sayesinde yüksek rekabet ve en uygun fiyat politikasını sahibiz.
Genellikle büyük toptancılar, internet satıcıları, marketler ve diğer toptan alım yapan noktalara kendi araçlarımız ile teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Şehir dışı (İstanbul dışı) talepler için, sevkiyat dahil çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza destek oluyoruz.

Tarafımıza yapacağınız talepleri aşağıdaki iletişim formundan tarafımıza yazabilir, talep ettiğiniz bir ürün için fiyat isteyebilirsiniz. Tüm P&G, Reckitt Benckiser, Unilever, Henkel, Beisersdorf, Johnson&Johnson, ScJohnson, Glaxo Smith Kline, Kimberly-Clark, Eczacıbaşı, Ferrero, Redbull, Banat, Fater, Coty, Kopas, Colgate Palmolive, Levent Kimya, Hayat, Danone, Sebamed, Provel, Vissplus, Loreal, Duracell, Azmusebat, Clipper, Evyap, Edgewell, Varta, Panasonic, BIC, Feather, Shark, Astra, Mopes, Coca-Cola, Ülker, Nestle, Aşkale, Morfose, Şölen, Chipita, Şimşek, Mondelez, Pepsi, Mars, Torku, Doğuş, Balparmak, Koska, Tat, Bağdat Baharat, ABC, Golden Rose, Avon, Oriflame, Amway, Rosense, Flormar, Yves Rocher, Mehmet Efendi, Erikli, Hayat, Saka, Hamidiye, Akmina, Kızılay, Beypazarı, Sarıkız, Uludağ, Freşa, Fritolay, Kellogs, Haribo, Perfetti, Çaykur, Dr. Oetker, Barilla, Nuhun Ankara, Filiz ve Yayla ürünleri ile alakalı talepte bulunabilirsiniz.

- Ne Yapıyoruz?

Toptan satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!