Buklet Ürün Tedariği

Buklet Ürün mü Arıyorsunuz?

Oteller, konuk ağırlayan noktalar, güzellik merkezleri, hastaneler ve askeri kanallara ve ihalelere uygun ürün tedariği sağlıyoruz. Bu noktaların ihtiyacı olan tüm ürünleri deneyimli ekibimizle tespit ederek en uygun ürünleri sunuyoruz. Tüm taleplerinizi profesyonel ekibimizle inceleyip en doğru çözümü sunuyoruz.

Özellikle otel kanallarına ürün sağlayan iş ortaklarımız için, fiyat baremine uygun şekilde ürünler belirlenmektedir. Dilerseniz piyasada bulunan markalı ürünlerden, dilerseniz piyasada olmayan muadil ürünlerden taleplerinizi karşılayabiliriz.

  • Tıraş Ürünleri
  • Ağız Bakım Ürünleri
  • Kişisel Bakım Ürünleri
  • Otel Oda Ürünleri
  • Plastik Buklet Ürünleri
  • Kadın ve Çocuk Ürünleri

Belirtilen ürün gruplarında, oteller, otellere ürün sağlayan işletmeler, hastaneler, güzellik merkezleri, kuaförler, lazer epilasyon merkezleri gibi yerlere ürün tedariği sağlamaktayız. Aynı zamanda, ihale yöntemi ile çalışan promosyon şirketleri için parti olarak istenebilecek tüm ürünlerde yardımcı oluyoruz.

Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünlerinin ticaretini yapıyoruz. Ancak gıda ürünleri, temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri ve süpermarket rafında görülebilecek herhangi bir markanın ürünlerini tedarik edebiliyoruz. Ayrıca kendi ithalatımız olan otel buklet ürünleri ile çalışıyoruz.
Şuan için Dorco tıraş ürünlerinin Türkiye Bayiliğini yürütmekteyiz. Aynı zamanda Golf markalı tıraş köpüklerinin  Türkiye'de distribütörlük anlaşmamız vardır. Farklı markaların da bünyemize katılabilmesi için çalışıyoruz.
Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünleri olmak kaydıyla, genellikle tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, kişisel hijyen ürünlerinin buklet kanalında tedariğini sağlıyoruz. Ayrıca kendi ithalatını yapmakta olduğumuz ürünlerle birlikte, buklet kanalına özel olarak çalışan ekibimiz sayesinde yüksek rekabet ve en uygun fiyat politikasını sahibiz.
Genellikle büyük toptancılar, internet satıcıları, marketler ve diğer toptan alım yapan noktalara kendi araçlarımız ile teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Şehir dışı (İstanbul dışı) talepler için, sevkiyat dahil çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza destek oluyoruz.

Güncel ürün kataloğuna ve fiyatlarına ulaşmak için aşağıdaki “Hemen Fiyatları Alın” butonuna tıklayıp, formu doldurup listeyi alabilirsiniz.

- Ne Yapıyoruz?

Buklet satış fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun, buklet fiyat listesini indirin!