İthalat

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Türkiye içerisinde mevcut bulunan veya bulunmakta güçlük çekilen kendi grubumuzdaki ürünlerin paralel ithalatlarını yapıyoruz. Aynı zamanda iş ortaklarımızın taleplerine istinaden, Türkiye piyasasına uygun olabileceğini gördüğümüz ürünlerin ithalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bir çok firmanın ön araştırmasını yapmakta zorlandığı ve bağlantı sağlamakta güçlük çektiği ürün gruplarında önceki bağlantılarımıza dayanarak ve aynı zamanda profesyonel insan kaynağının arkasındaki gücü kullanarak yaptığımız araştırmalar ile iş ortaklarımıza en doğru sonuçları sunuyoruz. Ürün niteliği ve GTIP bazında anahtar teslim hizmetler sunuyoruz. Yetkin personelimiz sayesinde, yurt dışından herhangi bir ürün ile alakalı olarak detaylı çalışma yapabiliyoruz. Üstelik bu ön çalışma konusunda herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Dilerseniz buradan ürün araştırma talebinde bulunabilirsiniz.

  • Alanında Yetkin Personeller
  • Farklı Ürün Çalışmaları
  • Vergi Mevzuat Bildirimleri
  • Süreç Bilgilendirmeleri
  • Nakliye Çözümleri
  • En Uygun Fiyatlandırma

İş ortaklarımızın talep ettikleri ürünler 360 derece araştırmaya tabi tutularak, üreticinin bulunmasından ilgili ürünün deponuza teslimatına kadar tüm süreçleri yönetiyoruz. Profesyonel yapımız ile, size her adımda bilgilendirerek pazara en uygun ürünü araştırıyor ve sonuçlandırıyoruz.

Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünlerinin ticaretini yapıyoruz. Ancak gıda ürünleri, temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri ve süpermarket rafında görülebilecek herhangi bir markanın ürünlerini tedarik edebiliyoruz. Ayrıca kendi ithalatımız olan otel buklet ürünleri ile çalışıyoruz.
Şuan için Dorco tıraş ürünlerinin Türkiye Bayiliğini yürütmekteyiz. Aynı zamanda Golf markalı tıraş köpüklerinin  Türkiye'de distribütörlük anlaşmamız vardır. Farklı markaların da bünyemize katılabilmesi için çalışıyoruz.
Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünleri olmak kaydıyla, genellikle tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, kişisel hijyen ürünlerinin buklet kanalında tedariğini sağlıyoruz. Ayrıca kendi ithalatını yapmakta olduğumuz ürünlerle birlikte, buklet kanalına özel olarak çalışan ekibimiz sayesinde yüksek rekabet ve en uygun fiyat politikasını sahibiz.
Genellikle büyük toptancılar, internet satıcıları, marketler ve diğer toptan alım yapan noktalara kendi araçlarımız ile teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Şehir dışı (İstanbul dışı) talepler için, sevkiyat dahil çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza destek oluyoruz.

Kendi ithalatımızı yaptığımız ürünlerin haricinde (Kozmetik ve Kişisel Bakım) tüm FMCG grubu ürünlerde ithalat konusunda destek olabiliriz. Aşağıdaki “Fiyat Teklifi Alın” butonuna tıklayıp, tarafımızdan ihtiyacınız olan ürünlerin teklifini alabilirsiniz.

- Ne Yapıyoruz?

Direkt ithalat fiyatlarını almak ister misiniz?

Formu doldurun en geç 24 saat içerisinde teklif alın!