Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Toptan Satış

FMCG ürünlerinin toptan ticaretini yapıyoruz. Market rafında görebileceğiniz kozmetik ve kişisel bakım, süpermarket ve gıda ürünlerinin toplu şekilde alımlarını ve satışlarını yapıyoruz.

Devamını Oku

Ürün Araştırması

Türkiye içerisinde veya yurt dışında, iş ortaklarımızın talebi olan ürünleri araştırıp, en uygun koşullarda tarafınıza sunuyoruz. Pazarda eksikliği çekilen bir ürünün üretim noktasından direkt bağlantısını sağlıyoruz.

Devamını Oku

İnternet Satışı

Tüm büyük pazar yerlerinde ve kendi satış kanallarımızda internet üzerinden perakende veya toptan ürün satışı yapıyoruz. Aynı zamanda internet üzerinden satış yapan ya da satmak isteyen firmalara ürün tedariği sağlıyoruz.

Devamını Oku

Buklet Ürün Tedariği

Oteller, konuk ağırlayan noktalar, güzellik merkezleri, hastaneler ve askeri kanallara ve ihalelere uygun ürün tedariği sağlıyoruz. Bu noktaların ihtiyacı olan tüm ürünleri deneyimli ekibimizle tespit ederek en uygun ürünleri sunuyoruz.

Devamını Oku

İthalat

Türkiye içerisinde mevcut bulunan veya bulunmakta güçlük çekilen kendi grubumuzdaki ürünlerin paralel ithalatlarını yapıyoruz. İş ortaklarımızın taleplerine istinaden, Türkiye piyasasına uygun olabileceğini gördüğümüz ürünlerin ithalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku

İhracat

Türkiye içerisinde mevcut bulunan ve tedariği sağlanabilen tüm FMCG ürünlerinin ihracat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. E-ihracat konusunda yüksek tecrübemiz sayesinde küçük parti ürünlerin satışını ve sevkiyatını hızlıca gerçekleştirirken, müşterilerimizin taleplerine istinaden esnek olabiliyoruz.

Devamını Oku