İnternet Satışı

İnternette Satış mı Yapıyorsunuz?

Tüm büyük pazar yerlerinde ve kendi satış kanallarımızda internet üzerinden perakende veya toptan ürün satışı yapıyoruz. Aynı zamanda internet üzerinden satış yapan ya da satmak isteyen firmalara ürün tedariği sağlıyoruz. Toptan sektördeki tecrübemizi perakende kanalındaki müşterilerimize en doğru şekilde aktarıyoruz.

Türkiye içerisinde yer alan tüm pazar yerlerinde aktif çalışmamız olduğu için, pazar yerlerinde satış yapmak isterseniz, firmanıza dış kaynak olarak destek verebiliriz. Tüm pazar yerlerinde yaşadığımız tecrübeler, süreç içerisinde karşınıza çıkacak engeller ve problemler ile alakalı önceden bilgi alabilirsiniz. Üretmekte olduğunuz bir ürün için internete açılmak isterseniz, sizin yerinize ön çalışma yaparak, markanızı ön plana çıkartmanızı sağlayabiliriz. Üstelik ön çalışma esnasında herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

  • Hepsiburada
  • Gittigidiyor
  • ePTTAvm
  • N11
  • Trendyol
  • Amazon Türkiye
  • Amazon Global
  • EBay Global
  • AliExpress

Türkiye içerisinde yer alan tüm pazar yerlerinde “TheKozmetik” ismi ile yer alıyoruz. Bunun dışında yurt dışı pazar yerlerinde “TheCosmetix” ismi ile yer alıyoruz. Perakende alımlar için bu kanalları kullanabilirsiniz. Perakende kanallarda yapılan yorumlardan firmamız ve çalışma etiğimiz hakkında ilave bilgi alabilirsiniz. Yukarıdaki kanallar üzerinden sadece perakende fiyatları da görebilirsiniz. Pazar yerlerinin uyguladığı komisyon ve kargo fiyat değişikliklerinden dolayı farklı fiyat uygulamaları görülebilir.

Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünlerinin ticaretini yapıyoruz. Ancak gıda ürünleri, temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri ve süpermarket rafında görülebilecek herhangi bir markanın ürünlerini tedarik edebiliyoruz. Ayrıca kendi ithalatımız olan otel buklet ürünleri ile çalışıyoruz.
Şuan için Dorco tıraş ürünlerinin Türkiye Bayiliğini yürütmekteyiz. Aynı zamanda Golf markalı tıraş köpüklerinin  Türkiye'de distribütörlük anlaşmamız vardır. Farklı markaların da bünyemize katılabilmesi için çalışıyoruz.
Ağırlıklı olarak kişisel bakım ürünleri olmak kaydıyla, genellikle tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, kişisel hijyen ürünlerinin buklet kanalında tedariğini sağlıyoruz. Ayrıca kendi ithalatını yapmakta olduğumuz ürünlerle birlikte, buklet kanalına özel olarak çalışan ekibimiz sayesinde yüksek rekabet ve en uygun fiyat politikasını sahibiz.
Genellikle büyük toptancılar, internet satıcıları, marketler ve diğer toptan alım yapan noktalara kendi araçlarımız ile teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Şehir dışı (İstanbul dışı) talepler için, sevkiyat dahil çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza destek oluyoruz.

Eğer internet üzerinden satış yapmak isteyen bir firmaysanız, aşağıdaki “Rapor Oluştur” formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz durumunda, en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

- Ne Yapıyoruz?

İnternet üzerinden satış yapmak ister misiniz?

Formu doldurun, tarafınıza özel raporu oluşturalım!